Tekno Milas - Milas Güvenlik Kamera Sistemi

Tekno Milas Güvenlik Kamera Sistemi Kurumsal
Tekno Milas Güvenlik Kamera Sistemi Kurumsal

Sadece para için çalışırsanız hiçbir zaman başarılı olamazsınız ancak yaptığınız işi severseniz ve müşteriyi birinci planda tutarsanız başarı sizin olur.

Tekno Milas – milasguvenlikkamera.com olarak Kasım 2020 yılında şirketleşme sürecine girmiştir. Uzman ekibi ile bir çok büyük projelerde rol almıştır. İzmir, İstanbul, Mersin, Bodrum ve Didim’de güvenlik ve yazılım sektörlerinde hem projeler tamamlamış hem de bir çok ödül, eğitim ve seminerlerde uzman ekibi konuşmacı olarak katılmıştır.

Şirketimiz, sektöründe öncü olmayı hedeflerken aynı zamanda müşterilerine en iyi fiyat/performans ürünlerini sunmayı hedefler.

Yalnız bir tek şeye çok ihtiyacımız vardır: ÇALIŞKAN OLMAK! - Mustafa Kemal ATATÜRK

Hedefimiz

Tekno Milas ailesi olarak hedefimiz, sektörümüzde öncü olacak çalışmalara ve eğitimleri vermektir.

Kalite

Kalitemiz, Dürüstlük ve doğruluk değerlerinin işe yansıtılması, Maliyet bilinci (israftan kaçınma), ve verimlilik hedefiyle çalışılması, Müşteri ihtiyaçlarının en iyi şekilde karşılanmasından gelmektedir.

Sosyal Sorumluluk

Her türlü sosyal sorumluluk projelerinizde bizlerle irtibata geçebilirsiniz. Aynı zamanda yazılım ve teknolojik projelerinde gençlerin her zaman yanındayız.

Misyon

Elektronik teknolojileri ve sistem entegrasyonu alanında; yurt içi ve dışındaki müşterilerine katma değeri yüksek, yenilikçi ve güvenilir ürün ve çözümler sunmak ve Türkiye’nin teknolojik alanda dışa bağımlılığını azaltıp, küresel hedeflerine marka bilinirliğini artırarak ulaşan, halkına gurur veren bir şirket olmak.

Vizyon

Kuruluşundaki milli amacın gereklerini yerine getirerek; bölgesel pazarda paydaşları için yarattığı değerler ile sürdürülebilir büyümesini koruyan, rekabet gücü ile tercih edilen, güven duyulan, çevreye ve insana duyarlı bir teknoloji firması olmak.